O NAS

Jesteśmy nową firmą w sprzedaży online, ale mamy już ponad 25 lat doświadczenie w produkcji odzieży sportowej dla wielu klubów, sklepów i hurtowni sportowych.
Wiemy, że to co najważniejsze to produkcja ubrań sportowych dobrej jakości i w jak najlepszej, przystępnej cenie na rynku. Nasza odzież wykonywana jest w wysokiej technologii przez  wyszkolony personel w celu zaspokojenia potrzeb klienta.

Nasza firma powstała w 15 października 1992 roku zaczynając od produkcji techniką sitodruku. Wraz z upływem lat i rozwojem technologicznym przystosowaliśmy się i rozwinęliśmy i obecnie tworzymy odzież w technice sublimacji.

Bezpośrednio zatrudniamy 9 pracowników i tworzymy odzież poczynając od wycięcia materiału, po obrys graficzny, kończąc na jej uszyciu.
Wszystkie materiały potrzebne do wyprodukowania strojów są zakupione od polskich producentów.

Współpracujemy z firmą kurierską PDP oraz Pocztą Polską, jest także możliwość osobistego odbioru produktów w naszej placówce.
Nasze transakcje dokonywane są za pośrednictwem Banku PkO B.P.

Jesteśmy nowi na stronach internetowych, a nasze cele to: zapewnienie najlepszej możliwej logistyki usługi , jakość naszych produktów  oraz przystępna cena.
Naszym celem jest promowanie sportu na większą skalę, ponieważ wierzymy, że sport jest sposobem na lepsze, pełne wrażeń, zdrowsze i ciekawsze życie, rozwija pasje i przysparza mnóstwo radości. Wierzymy, że aktywność fizyczna jest czynnością bardzo ważną dla ludzi, ich zdrowia. Udowodniono naukowo, że osoby aktywne fizycznie mają życie spokojniejsze, dużo mniej stresujące i są dużo zdrowsi i sprawni niż ci, którzy nie wykonują żadnych ćwiczeń, bo jak wiadomo od dawna: „Sport to zdrowie”.
Każda osoba to oddzielny świat, dlatego też pomagamy wam spełniać wasze potrzeby i jesteśmy otwarci na wasze własne pomysły i potrzeby, co umożliwia zamówienie spersonalizowanego przez was projektu wykonanego przez naszą firmę.

Facebook